Načítání
Vyléčit nebo předejít cukrovce typu II

Vyléčit nebo předejít cukrovce typu II

Datum: 23. listopad 2018, napsal: Michal Kubant

Při pátku vás vítám u dalšího okénka ke zdraví. Vše je o jídle a pohybu, což je spojeno s naší disciplínou a motivací k přenastavení zaběhnutých zvyků.

Ano funguje to a je to vyzkoušeno životem a každý to vlastně víme, jen to odkládáme na pak nebo když už si začneme zdravě vařit a pravidelně cvičit, po čase se vrátíme do původních zaběhnutých kolejí :)

Co je příčinou cukrovky II. typu?

Hlavním důvodem je především nedostatek pohybu a přejídání.

Obezitu, tedy nadměrné ukládání tělesného tuku v organismu dnes vnímáme jako chronické onemocnění, které je významným rizikovým faktorem řady dalších chorob. Zbavte se viscerálního tuku Zbavení se viscerálního tuku specializovaným jídelníčkem znamená produkci správného množství inzulínu a snížení inzulínové rezistence. Na základě osobního stravovacího plánu prakticky každý jednotlivý člověk může snížit nebo úplně eliminovat potřebu léků na diabetes II. typu. Nyní díky těmto objevům známe skutečnou příčinu diabetu II. typu.

Sestavení stravovacího plánu na míru pro každého člověka způsobuje celkové zlepšení krevního obrazu. Osobní revitalizační plán na míru je pro všechny, které zasáhla cukrovka II. typu nebo jsou ve fázi pre-diabetes. Muži, ženy, mladí, staří, nově diagnostikovaní lidé i ti co mají onemocnění celá desetiletí. Výsledky jsou prokazatelné poměrně rychle. Zde je motivační příběh jednoho pána, takže dále cituji.

Byl jsem tak nadšený a zároveň vzteky bez sebe. Nadšený, protože teď jsem měl pro sebe a svoji budoucnost naději. A zklamaný, protože jsem na tyto informace narazil až teď. Proč to jen nebyla první věc, kterou jsem se po diagnostikování diabetu II. typu dozvěděl? Dnešní systém je bohužel nastavený tak, že kdo se chce uzdravit, musí pátrat na vlastní pěst.

Znovu a znovu jsem pročítal tyto principy použití revitalizačního plánu a protože jsem doma rád vařil, vyzkoušel jsem to.

Fungovalo to, bylo to vynikající! Již po 3 týdnech byla moje hladina glukózy v krvi o mnoho nižší a já nepotřeboval tolik inzulínových injekcí. Ale i po tomto úspěchu jsem věděl, že není vyhráno. Četl jsem, že pro 50% uzdravených platí návrat cukrovky do 1 roku. Já se ale chtěl zbavit cukrovky II. typu nadobro. Musel jsem přijít na to, co přesně zvrátí těch 50%, aby se mi cukrovka už nikdy nevrátila. Tady je to, co jsem zjistil. Kliknutím na tuto větu zobrazíte celý článek. Nikdy není pozdě a nikdy není brzy, začněte právě teď a mějte ze sebe krásný pocit třeba za půl roku, protože o našich životech rozhodují chvíle, kdy se nám co? Kdy se nám nechce!