Načítání
Dodavatelé nerezového nábytku

Dodavatelé nerezového nábytku

Datum: 28. únor 2018, napsal: Michal Kubant

Firma GASTROSUN nabízí nejen profesionální produkty do vaší kuchyně (barové přístroje, chladící technika, kuchyňské stroje, nápojová i varná technika a mnohé další), ale rovněž nabízíme i kvalitní nerezový nábytek. Nerezový nábytek pro nás není žádná novinka, s tímto zboží obchodujeme již mnoho let.

S příchodem nového roku nám dodavatelé a výrobci nerezového nábytku představili své aktuální novinky a vylepšení již stávajících produktů. Proto jsme pro vás aktualizovali katalog, ve kterém najdete mimo jiné i digestoře, chladící stoly, podestavby, regály, stoly a vozíky, vpustě, zásobníky na příbory a jako absolutní pecku již kompletně připravené celé výdejní linky.

Aby nezůstalo jen u představení nových produktů, upravili jsme i prodejní ceny. Ceny jsme upravili u pracovních desek nierolenových. Nově také měnímě rabat z 25% na 30%. A při větší objednávce nebo platbě předem navýšíme rabat 33%!

Cena dopravy je účtována dle skutečnosti, tedy podle velikosti nerezového nábytku. Ceny za dopravu u kusu nábytkou jsou od 500,- Kč do 1000,- Kč + od 200,- Kč do 800,- Kč za balné. Přijali jsme rovněž nové a moderní metody do balení nábytku, abychom minimalizovali riziko poškození a vám tak zajistili pohodlné vyřešení dodání nerezu přímo na adresu určení.

Katalog nerezového nábytku pro rok 2018/2019 najdete k prohlédnutí zde a nebo v horním menu v položce "Katalogy". Kde mimo jiné najdete i katalog "GASTROSUN 2017" a katalog "Robot Coupe 2017".

Budeme se těšit na vaše poptávky, nabídku vám vždy vypracujeme přesně dle vašeho zadání.